13 Eyl 2018
Eylül 13 2018

Gemlik İstihdam Buluşması.

0 Yorum

Gemlik İstihdam Buluşmasına Davetlisiniz.

 

 

İşverenler ve iş arayanlara daha etkin hizmetler sunmak amacıyla hazırlanan Gemlik İstihdam Buluşmasına sizleri davet etmekten memnuniyet duyarız.
İstihdam buluşması etkinliğimiz 12-13 Ekim 2018 tarihinde Gemlik Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecektir.
İstihdam buluşması Gemlik, İznik ve Orhangazi ilçelerinde işverenler ve mevcut iş arayanları bir araya getirecektir. İstihdam buluşmasının amacı iş arayanlar ile iş verenlerin kolayca bir araya gelmesini sağlamaktır.
Etkinlik sırasında, firmanıza ilişkin broşür ve benzer bilgileri sergileyebileceğiniz, potansiyel başvuru sahipleriyle tanışıp görüşebileceğiniz bir alan firmanıza özel olarak tahsis edilecektir. Etkinliğimiz sayesinde tek noktadan, aynı gün içinde çok sayıda potansiyel çalışanınızla görüşme imkanınız olacaktır.

KAYIT

Katılımınızı teyit etmek için aşağıda linki bulunan rezervasyon formunu doldurarak en geç 14.09.2018 tarihinde kadar “gemlikistihdam@gmail.com” e-posta adresine ulaştırınız.

REZERVASYON FORMU

Kayıt yaptırdıktan sonra, e-posta yoluyla katılımınıza yönelik bir teyit mesajı ve etkinliğe ilişkin ek bilgiler gönderilecektir. İstihdam fuarına katılamamanız durumunda tarafımızı bilgilendirmenizi rica ederiz.

Daha fazla bilgi için (gemlikistihdam@gmail.com) üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Etkinliğimizde görüşmeyi diliyoruz.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir