2019 Yılı Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Gemlik Ticaret Borsası’nın 2019 yılı son Meclis toplantısı olan Aralık Ayı Meclisi 31.12.2019 Salı Günü Meclis Başkan Yardımcısı Sinan Turan Başkanlığında toplandı. Meclis Başkan Yardımcısı Sinan Turan “Acı tatlı günleriyle zor geçen bir yılı daha geride bırakıyoruz. Benim dileğim 2020 yılı hoşgörü ve sevginin arttığı, ülkemizin ve milletimiz için güzel bir sene olmasıdır. Bu duygu ve düşünceler ile meclis olarak yaptığınız çalışmalar için sizlere ve personelimize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.” diyerek toplantıyı başlattı.
Gündem maddelerinin meclis üyeleri tarafından kabul edildiği, 2019 yılı boyunca yapılan Borsa faaliyetleri hakkında görüşülen toplantıda, yönetim tarafından titizlikle hazırlanan 2020 yılı bütçesi görüşüldü ve 1.600.000 TL olarak oy birliğiyle kabul edildi. 2020 yılında Gemlik Zeytini Coğrafi İşareti’ nin Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü projesi ile desteklenmesi ile birlikte Coğrafi İşaret tanıtımına devam edilecek.

EĞİTİME DESTEĞE DEVAM

2020 yılı bütçesi içerisinde ilçemizde bulunan ilk ve orta dereceli okullardan gelen talepler değerlendirilecek, projelere Borsa tarafından destek devam edecek. Ayrıca Yükseköğretimde okuyan 20 öğrenciye de burs desteğine devam kararı sonrası gelecek yıla dair temennilerle toplantı sona erdi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Benzer yazıları inceleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
X