Kardeşlerimizin Yanındayız

Gemlik Ticaret Borsası, Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem felaketi sonrası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) öncülüğünde Elazığ ve Malatya’daki depremzede kardeşlerimize yardım için harekete geçti.

Bursa Ticaret Borsası, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ile Bursa ili oda ve borsaları işbirliğinde Gemlik Ticaret Borsası deprem sonrası bölge halkının ısıtıcı, kullanılmamış giysi, kuru gıda, çocuk bezi başta olmak üzere acil ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım kampanyası başlattı. Borsamızın üyeleri ve vatandaşlarımızın destekleriyle gerçekleştirilen yardım kampanyası neticesinde 4 tır yardım malzemesi Malatya AFAD Bölge Müdürlüğü’ne gönderildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır “Elazığ ve Malatya bölgesinde yaşanan felakete karşı iş dünyamızın duyarlılığı ve ivedilikle sürdürüp sonuçlandırdığı yardım kampanyası için çaba gösteren tüm üyelerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor; Elazığ depreminde hayatını kaybeden ve yitirdiğimiz tüm hemşehrilerimize  Allahtan  rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Allah geride kalanlara sabır versin, halkımızı bu tür felaketlerden korusun” diye konuştu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Benzer yazıları inceleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
X