Bursa Milletvekilleri ve Oda/Borsa Başkanları Sayın Hisarcıklıoğlu İle Bir Araya Geldi

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu’ nun ev sahipliğinde gerçekleşen Bursa Milletvekillerimiz ile Bursa Oda/Borsa Başkanlarının bir araya geldiği istişare toplantısına Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır katılım sağladı.

 Toplantıda alınan bir diğer önemli karar; Türkiye’nin Yerli Otomobil Fabrikasının kuruluş lansmanı ile ilgili oldu. Lansman tarihi 12 Mart olarak belirlenip, lansmanın Gemlik’te yapılması kararlaştırıldı. Toplantının ilçemiz ve Bursa’mız için hayırlı olmasını dileriz.

 Gerçekleşen toplantıda, Gemlik’e kurulacak olan Türkiye’nin Yerli Otomobil Fabrikası ve Lisanslı Depoculuk faaliyetleri hakkında yapılması planlanan çalışmalar üzerinde duruldu. Bölgemiz sorunları dile getirilerek çözüm önerileri konuşuldu.

 Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle Lisanslı Depoculuk Faaliyetlerimizin bir an önce hayatta geçirilebilmesi için TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’yla istişarede bulundu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Benzer yazıları inceleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
X