Gemlik Ticaret Borsası çalışanları ve üyelerinin Özel Körfez Ambulans Hizmetlerine başvurmaları halinde hasta nakillerinde ve organizasyonlarda %40 iskonto uygulanacaktır. 

                                                                    NORMAL TARİFE                                 TİCARET BORSASINA ÖZEL %40 İSKONTO 

  KONTAK AÇILIŞ                                             140 TL                                                                           84 TL                                                                                KM BAŞI                                                              4 TL                                                                          2.4 TL                                                                        SAATLİK BEKLEME ÜCRETİ                            70 TL                                                                           42 TL                                                                              (SAAT BAŞI)

Gemlik Ticaret Borsası üyelerinin, birinci derece yakınlarının ve eşlerinin KTO Karatay Üniversitesi lisans ve önlisans programlarına bu üniversiteye kayıt yaptırmaları halinde öğrenim ücretinde %15 oranında ahilik bursu sağlanacak ve 8 eşit taksitle ödeme imkanı sağlanacaktır. 

Bu protokol 2020-2021 akademik yılında üniversiteye kayıt yaptıran öğrenciler için geçerlidir. 

                                                                                          MUAYENE           LABARATUVAR           RÖNTGEN             USG            DOPPLER        GEBE DOPPLERİ

 ÖZEL DORUK YILDIRIM ŞUBESİ                                     %15                     %20                                 %15                     %20             %5                    %5                     ÖZEL DORUK ÇEKİRGE ŞUBESİ                                     %15                     %20                                 %15                     %20             %5                    %5                     ÖZEL DORUK BAĞLARBAŞI-ESENTEPE ŞUBESİ        %15                     %20                                 %15                     %20             %15                  %15

  1. Bu sözleşme indirimleri kurum üyeleri ve çalışanlarının birinci derece yakınları için geçerlidir. 
  2. Ameliyatlarda liste fiyatlarından %15 iskonto yapılacaktır. Ancak ameliyat için tanımlanmış indirimli bir paket fiyatı var ise, paket fiyata ilave %10 iskonto uygulanır.
  3. Bu sözleşme 12.01.2022 tarihine kadar geçerlidir. 
  4. İndirimlerden yararlanabilmek için bireylerin kurum kimlik kartlarını ibraz etmesi gerekir. Daha fazla detay için tıklayınız.
  • Tıp merkezinde, anlaşmalı kurum üyeleri ve yakınlarına verdiği sağlık hizmeti için, hasta tarafından ödenmesi gereken fark ücreti (Acil Polinik hariç) üzerinden %15 oranında indirim uygulanacaktır. 
  • Tıp merkezinde yapılan tedaviler, Allerji testleri uygulamalar için hasta tarafından ödenmesi gereken fark ücreti üzerinden %15 oranında indirim uygulanacaktır. 
  • Tıp merkezinde yapılan tomografi hizmetlerinden %15, MR hizmetlerinden %15, Doppler USG ve diğer Radyolojik tetkiklerden %15 indirim uygulanacaktır. 
  • Sosyal güvenceniz check-up’ları karşılamakla birlikte check-up yaptırmak isteyen üyeler için ilave indirim uygulanır. 
  • Tıp merkezinin Ambulans hizmetlerinden yararlanması halinde %15 oranında özel indirim uygulanacaktır. 

Bu protokolün konusu, Gemlik Ticaret Borsası üyelerinin yaptıracağı analizler ile ilgili tarafların yapacağı işbirliğini kapsamaktadır. 

Gemlik Ticaret Borsası üyeleri protokol içinde ”Müşteri” olarak anılacaktır. 

Hizmet fiyatlarında karşılıklı anlaşılan fiyatlandırma politikası baz alınacaktır. 

Fiyat detayları için tıklayınız.

Gemlik Ticaret Borsası üyeleri ve 1. derece yakınlarına; tam muayene, teşhis, tedavi, ameliyatlar ve her türlü yatarak dedaviler için uygulanan cari fiyatlar üzerinden %15, SGK’lı hastalara ise bu hastalardan alınacak olan ilave ücretler üzerinden %15 indirim uygulanacak, Diş tedavi hizmetlerinde TDHB Güncel Rehber Tarifesi üzerinden; hastadan nakit veya kredi kartı ile ödeme talep edilecektir. Öğretim üyesi fark ücretlerine ise indirim uygulanmayacaktır. (İlaç,sarf,onkoloji,paket hizmetler ve özel sigorta katılım payları hariçtir.)

 

”Güvenli Tedarik Zİnciri Finansmanı Ürünü” kapsamında sisteme dahil olacak Tedarikçi ve Kart Sahibi rolündeki işletmelerin üye bulundukları Oda ve Borsaların üst kuruluşu olan ve iyi niyet çerçevesinde bu Protokolün tarafı olarak Banka ile Prokolü imza eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arasında gerçekleşmiştir. 

”Güvenli Tedarik Zİnciri Finansmanı Ürünü” kapsamında sisteme dahil olacak Tedarikçi ve Kart Sahibi rolündeki işletmelerin üye bulundukları Oda ve Borsaların üst kuruluşu olan ve iyi niyet çerçevesinde bu Protokolün tarafı olarak Banka ile Prokolü imza eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arasında gerçekleşmiştir.